Hakkımızda<

Hakkımızda

Hakkımızda


 

Mersin’de kurulmuş olan HAS SU ARITMA, yılların verdiği tecrübe ile verdiği hizmeti ulaşılabilecek en üst düzeyde tutmaktadır. HAS SU ARITMA, değişimi rota olarak belirlemiş olup gelişen teknoloji ve globalleşen Türkiye için her türlü yenilikten ürün ve hizmetlerinde faydalanmaktadır.

HAS SU ARITMA, standartlara uyum ve sürekli gelişim ilkesi ile hareket etmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte genişleyen ürün yelpazesi ve artan talepler için her daim stoklarımızı güncellemekte, asla mağduriyet yaratmamaktadır.

Başta Çukurova bölgesi olmak üzerine tüm yurt genelinde hizmet verebilmemizin ana nedenlerinden biri depolarımızdaki çok sayıda ve çeşitli olan stoklarımızdır. HAS SU ARITMA müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve ilkelerini buna göre belirlemiştir. Müşteri ve bayilerimizin yanında durmaktan asla çekinmemiştir.

Ayrıca verdiğimiz hizmetin arkasında durmamız da birçok müşterimizce tercih edilen bir özelliğimizdir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan çalışanlarımız, firmamızı ileriye taşıyan en büyük etkendir. HAS SU ARITMA olarak müşterilerimizi desteklediğimiz gibi çalışanlarımızı her zaman destekler ve onlara güveniriz. Bu sayede en büyük desteği onlardan görürüz.

Artan talepler sonucu, endüstriyel su arıtmanın yanı sıra havuz, aqua park, spa merkezi, süs havuzu, sauna ve masaj havuzu, buhar odası, havuz yalıtımı gibi birçok alanda da faaliyet göstermekteyiz. Stoklarımızda havuzlar için temizleme ve dezenfektasyon kimyasalları da bulundurmaktayız.